Оголошення

архів оголошень

Новини

архів новин

Рішення ради

архів рішень ради

 

 

 

Рада адвокатів Івано-Франківської області створена 17  грудня 2012 року у відповідності до Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», представляє адвокатів регіону і діє на засадах професійної належності для сприяння розвитку, та зміцненню інституту адвокатури в Україні, підвищення рівня правової допомоги, що надається адвокатами, ролі та авторитету адвокатури  в Івано-Франківській області.

 

Рада адвокатів Івано-Франківської області є недержавною, некомерційною, неприбутковою, професійною організацією, об’єднує всіх адвокатів Івано-Франківської  області, з метою забезпечення та реалізації завдань адвокатського самоврядування, укріплення позицій адвокатури у суспільстві, підвищення професійної адвокатської майстерності, захисту прав і законних інтересів адвокатів Івано-Франківщини.


Рада адвокатів Івано-Франківської області  вносить дані про адвоката, помічника адвоката до Єдиного реєстру адвокатів України та видає їм відповідне посвідчення, веде їх особові справи, організовує процес стажування, та оцінює результати стажування, за умови здобуття практичного досвіду, професійної майстерності, розуміння правил адвокатської етики видає свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю після прийняття присяги адвоката України, здійснює інформаційно-методичне забезпечення адвокатів та інші повноваження визначенні Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».      


Раді вітати Вас на порталі органів адвокатського самоуправління Івано-Франківської області. Маємо можливість надати відвідувачам порталу  ознайомитись з правовими основами діяльності органів адвокатського самоврядування Івано-Франківської  області їх структурою, цілями та завданнями, новинами та подіями, які відбуваються в адвокатурі Івано-Франківської області. Переконані, що разом з Вами ми сформуємо якісний, позитивний, професійний інформаційний портал. Форум, який запрацює, буде для кожного джерелом інформації, що підвищує  рівень майстерності.

З повагою, готові до співпраці, направленої на благо адвокатури,