Висловлюємо співчуття з приводу смерті адвоката

Якименка Михайла Петровича

 

         Рада адвокатів Івано-Франківської  області  висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті адвоката Якименка Михайла Петровича, який працював в м.Калуш

Світла пам’ять про Михайла Петровича назавжди лишиться в наших серцях. Просимо прийняти слова найщирішого співчуття у цей скорботний час. Сумуємо разом з вами. Поділяємо Ваші біль та горе. Вічна і світла пам’ять!

 

Вічна пам’ять…

 

Адвокати, які мають підстави для отримання пільги або продовження наданої раніше пільги по сплаті адвокатського внеску, мають подати заяви до ради адвокатів регіону та до НААУ до 31 січня 2021 року. Заява подається в оригіналі, з підписом адвоката.

До заяви мають бути додані копії документів, які підтверджують пільговий статус.

Рішенням Ради адвокатів України №22 встановлено категорії адвокатів, які звільняються від сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування.

Під звільнення, зменшення або відтермінування сплати щорічного внеску підпадають наступні категорії адвокатів:

Особи з інвалідністю 1 та 2 групи;
Особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни, учасники бойових дій, ветерани війни;
Особи, які приймали участь у бойових діях на територіях інших країн – учасників бойових дій, інвалідів війни та учасників війни;
Особи, які захищають та/або захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і беруть та/або брали безпосередню участь в АТО/ООС , забезпеченні її проведення та отримали статус учасника бойових відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
Особи, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І та ІІ категорій;
Особи, які були вимушені покинути місце свого постійного проживання, у зв’язку з проведенням АТО/ООС;
Особи, мобілізовані для проходження військової служби,
у разі, якщо такий внесок раніше не був ними сплачений.

Рішення про звільнення, зменшення або відтермінування сплати щорічного внеску приймається за наявності підтверджуючих документів відповідного статусу заявника:

- радою адвокатів регіону щодо 70% щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування;

- Радою адвокатів України, Національною асоціацією адвокатів України щодо 30% щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування відповідно.

РАР, Рада адвокатів України, Національна асоціація адвокатів України можуть витребувати додаткові відомості щодо набуття відповідного статусу (довідку про безпосередню участь в АТО/ООС, довідку МСЕК про встановлення групи інвалідності та терміну непрацездатності, довідку про перебування в ЄДАРП та інші документи).

РІШЕННЯ No 22 Про сплату щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування адвокатамиокремих категорій

Щодо порядку, розміру та строків сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування у 2021 році

Розмір щорічного внеску адвоката на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування в 2021 році складає 2270 гривні 00 копійок.

Положенням про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, затвердженим рішенням Ради адвокатів України від 16 лютого 2013 року № 72, із подальшими змінами та доповненнями, та Рішенням Ради адвокатів України від 15 грудня 2017 року № 283 встановлено, що адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня поточного року двома платежами згідно наступного розподілу:

     1.    шляхом перерахування 70% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок відповідної ради адвокатів регіону;

     2.    шляхом перерахування 30% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок Національної    асоціації адвокатів України.

Також, зазначаємо, що рішенням РАУ від 13 грудня 2018 року № 216 для адвокатів міста Києва встановлено окремий порядок сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування у 2021 році, шляхом його перерахування одним платежем на поточний  банківський рахунок Національної асоціації  адвокатів України у розмірі 100 % щорічного внеску.

Відповідно до вказаного Положення, щорічний внесок вважається сплаченим з моменту надходження коштів на банківські рахунки органів адвокатського самоврядування. Обов’язок по сплаті щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування не вважається виконаним адвокатом, якщо його внесено не в повному розмірі (крім випадків розстрочки платежу) чи на рахунок лише одного із двох органів адвокатського самоврядування: ради адвокатів регіону чи Національної асоціації адвокатів України.

Внесок можна оплатити через будь-яку банківську установу України. Квитанції можна згенерувати перейшовши за посиланням

Також для Вашої зручності на офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України передбачена можливість самостійно генерувати квитанцію на оплату щорічного внеску або сплатити внесок шляхом переказу коштів в безготівковій формі через інтернет-сайт www.portmone.com. Для цього Вам необхідно перейти за посиланням.

В абзаці 2 частини 2 статті 58 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», визначено, що розмір щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування визначається з урахуванням потреби покриття витрат на забезпечення діяльності рад адвокатів регіонів, Ради адвокатів України, Вищої ревізійної комісії адвокатури та ведення Єдиного реєстру адвокатів України та не може перевищувати прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого станом на 1 січня відповідного календарного року і є однаковим для всіх адвокатів.

Відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб у місячному розмірі з 1 січня 2021 року складає 2270 гривні 00 копійок.

 

Одержувач:  НААУ
Банк: АТ «ПроКредитБанк»  в  м.Києві
П/р  UA623209840000026009210281016
ЕДРПОУ:  38488439
МФО:  320984


Призначення: щорічні  членські  внески  на  забезпечення 

діяльності  адвокатського  самоврядування   -  30%  за  2021 рік  сума   681 грн.  без  ПДВ.
 

Одержувач: Рада адвокатів Івано-Франківської області
Банк:  АТ "Укрексімбанк" в  м.Івано-Франківську
П/р  UA623223130000026008000007853
ЕДРПОУ:  38332034
МФО: 322313


Призначення: щорічні  членські  внески  на  забезпечення  діяльності 

адвокатського  самоврядування   -  70%  за  2021 рік  сума   1589 грн.  без  ПДВ.

Шановні адвокати Прикарпаття!

 

      Голова  НААУ, РАУ  Лідія  Ізовітова  повідомляє , що   НААУ розпочинає   благодійний  проект допомоги  адвокатам,  які  в умовах карантину через пандемію коронавірусу опинились у складних життєвих обставинах і потребують підтримки.

Шановні адвокати!!

У зв’язку з запровадженням на території України карантинного режиму, згідно Постанові КМУ від від 11 березня 2020 р. Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, та Постанові КМУ від 16 березня 2020 р. № 215 Київ Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 від 16.03.2020, Рада адвокатів Івано-Франківської області

 

ВИРІШИЛИ:

1.Довести до відома адвокатів, стажистів, та помічників адвокатів, що Рада адвокатів Івано-Франківської області на період загальнодержавних карантинних заходів не припиняє свою роботу, засідання Ради адвокатів Івано-Франківської області проходитимуть за графіком, проте з метою захисту життя та здоров’я адвокатів, стажистів, помічників адвокатів, колективу співробітників та членів Ради адвокатів Івано-Франківської області, змінює режим та порядок організації роботи, зокрема вживає виключно тимчасові обмежувальні організаційно-розпорядчі заходи, спрямовані на зменшення об’єктивної можливості неконтрольованого поширення інфекційних хвороб.

 

2.Всі заяви, спрямовані до Ради адвокатів Івано-Франківської області рекомендовано надавати шляхом електронного відправлення, на офіційну поштову скриньку Ради адвокатів Івано-Франківської області Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у вигляді скан-копій, в форматі   jpeg,  pdf,  або у текстовому форматі з ЕЦП.

3. Перенести заходи з підвищення кваліфікації адвокатів на період закінчення карантинних заходів.

4. Перенести засідання комітетів та секцій при Ради адвокатів Івано-Франківської області на період закінчення карантинних заходів.

5. На час дії карантинних заходів можливо приймати участь в засіданнях Ради адвокатів Івано-Франківської області, віддалено, використовуючи будь які зручні засоби зв’язку.

6. Рекомендувати адвокатам, стажистам та помічникам адвокатів подавати до Ради адвокатів Івано-Франківської області заяви та всі  необхідні документи в електронному вигляді, поштою, або іншими дистанційними засобами зв’язку;

7. Для повідомлення Ради адвокатів Івано-Франківської області про заяви, використовувати альтернативні шляхи звернення  (електронну пошту, телефон та засоби поштового зв’язку).

8. Обмежити допуск в приміщення Ради адвокатів Івано-Франківської області, адвокатів, керівників стажування, стажистів,  помічників адвокатів приймаючих участь у засіданні РАІО, до 2 осіб у приміщенні, суто за викликом.

9. Припинити проведення особистого прийому Головою Ради адвокатів Івано-Франківської області та головами комітетів.

10. Заборонити відвідування приміщення Ради адвокатів Івано-Франківської області за наявності ознак захворювання (підвищена  температура тіла, кашель, задуха, пітливість, слабкість, утруднення дихання, тощо).

11. Адвокатам, членам Ради адвокатів Івано-Франківської області, стажистам, помічникам адвокатів та колективу співробітників при  найменших ознаках захворювання впровадити заходи щодо самоізоляції, звернутися до установи охорони здоров’я та повідомити  про це телефоном РАІО.

12. Спеціалісту з інформаційних технологій забезпечити висвітлення вказаної інформації на сайті Ради адвокатів Івано-Франківської  області

 

            На адресу голови Ради адвокатів Івано-Франківської області надійшло звернення групи адвокатів Івано-Франківської області з проханням розглянути на засіданні Ради регіону можливість щодо створення осередку молодіжного Комітету НААУ – «UNBA NextGen» та погодити призначення представником Комітету у Івано-Франківській області кандидатуру Помазановської Олени Ігорівни.