Рада адвокатів Івано-Франківської області вітає Вас 
 
з Днем Незалежності!!!
 
Усі великі досягнення нашої держави починаються 
 
з успіхів кожного з нас.
 
Незалежність стала новою точкою відліку для усіх громадян. 
 
І тому, бажаємо розвивати власну незалежність : незалежність від шкідливих звичок, чужої думки, негараздів та перешкод.
 
Нехай величне свято – НАРОДЖЕННЯ КРАЇНИ 
 
принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та злагоду! 
 
Міцного здоров'я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях! Любові до рідної землі!!!
 
 
 
З повагою, 
 
Голова Ради адвокатів Івано-Франківської Обл. 
 
С. Д. Петрова

Шановні адвокати Прикарпаття!

 

      Голова  НААУ, РАУ  Лідія  Ізовітова  повідомляє , що   НААУ розпочинає   благодійний  проект допомоги  адвокатам,  які  в умовах карантину через пандемію коронавірусу опинились у складних життєвих обставинах і потребують підтримки.

Шановні адвокати!!

У зв’язку з запровадженням на території України карантинного режиму, згідно Постанові КМУ від від 11 березня 2020 р. Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, та Постанові КМУ від 16 березня 2020 р. № 215 Київ Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 від 16.03.2020, Рада адвокатів Івано-Франківської області

 

ВИРІШИЛИ:

1.Довести до відома адвокатів, стажистів, та помічників адвокатів, що Рада адвокатів Івано-Франківської області на період загальнодержавних карантинних заходів не припиняє свою роботу, засідання Ради адвокатів Івано-Франківської області проходитимуть за графіком, проте з метою захисту життя та здоров’я адвокатів, стажистів, помічників адвокатів, колективу співробітників та членів Ради адвокатів Івано-Франківської області, змінює режим та порядок організації роботи, зокрема вживає виключно тимчасові обмежувальні організаційно-розпорядчі заходи, спрямовані на зменшення об’єктивної можливості неконтрольованого поширення інфекційних хвороб.

 

2.Всі заяви, спрямовані до Ради адвокатів Івано-Франківської області рекомендовано надавати шляхом електронного відправлення, на офіційну поштову скриньку Ради адвокатів Івано-Франківської області Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у вигляді скан-копій, в форматі   jpeg,  pdf,  або у текстовому форматі з ЕЦП.

3. Перенести заходи з підвищення кваліфікації адвокатів на період закінчення карантинних заходів.

4. Перенести засідання комітетів та секцій при Ради адвокатів Івано-Франківської області на період закінчення карантинних заходів.

5. На час дії карантинних заходів можливо приймати участь в засіданнях Ради адвокатів Івано-Франківської області, віддалено, використовуючи будь які зручні засоби зв’язку.

6. Рекомендувати адвокатам, стажистам та помічникам адвокатів подавати до Ради адвокатів Івано-Франківської області заяви та всі  необхідні документи в електронному вигляді, поштою, або іншими дистанційними засобами зв’язку;

7. Для повідомлення Ради адвокатів Івано-Франківської області про заяви, використовувати альтернативні шляхи звернення  (електронну пошту, телефон та засоби поштового зв’язку).

8. Обмежити допуск в приміщення Ради адвокатів Івано-Франківської області, адвокатів, керівників стажування, стажистів,  помічників адвокатів приймаючих участь у засіданні РАІО, до 2 осіб у приміщенні, суто за викликом.

9. Припинити проведення особистого прийому Головою Ради адвокатів Івано-Франківської області та головами комітетів.

10. Заборонити відвідування приміщення Ради адвокатів Івано-Франківської області за наявності ознак захворювання (підвищена  температура тіла, кашель, задуха, пітливість, слабкість, утруднення дихання, тощо).

11. Адвокатам, членам Ради адвокатів Івано-Франківської області, стажистам, помічникам адвокатів та колективу співробітників при  найменших ознаках захворювання впровадити заходи щодо самоізоляції, звернутися до установи охорони здоров’я та повідомити  про це телефоном РАІО.

12. Спеціалісту з інформаційних технологій забезпечити висвітлення вказаної інформації на сайті Ради адвокатів Івано-Франківської  області

 

Щодо порядку, розміру та строків сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування у 2020 році

Розмір щорічного внеску адвоката на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування в 2020 році складає 2102 гривні 00 копійок.

Положенням про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, затвердженим рішенням Ради адвокатів України від 16 лютого 2013 року № 72, із подальшими змінами та доповненнями, та Рішенням Ради адвокатів України від 15 грудня 2017 року № 283 встановлено, що адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня поточного року двома платежами згідно наступного розподілу:

     1.    шляхом перерахування 70% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок відповідної ради адвокатів регіону;

     2.    шляхом перерахування 30% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок Національної    асоціації адвокатів України.

Також, зазначаємо, що рішенням РАУ від 13 грудня 2018 року № 216 для адвокатів міста Києва встановлено окремий порядок сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування у 2020 році, шляхом його перерахування одним платежем на поточний  банківський рахунок Національної асоціації  адвокатів України у розмірі 100 % щорічного внеску.

Відповідно до вказаного Положення, щорічний внесок вважається сплаченим з моменту надходження коштів на банківські рахунки органів адвокатського самоврядування. Обов’язок по сплаті щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування не вважається виконаним адвокатом, якщо його внесено не в повному розмірі (крім випадків розстрочки платежу) чи на рахунок лише одного із двох органів адвокатського самоврядування: ради адвокатів регіону чи Національної асоціації адвокатів України.

Внесок можна оплатити через будь-яку банківську установу України. Квитанції можна згенерувати перейшовши за посиланням

Також для Вашої зручності на офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України передбачена можливість самостійно генерувати квитанцію на оплату щорічного внеску або сплатити внесок шляхом переказу коштів в безготівковій формі через інтернет-сайт www.portmone.com. Для цього Вам необхідно перейти за посиланням.

В абзаці 2 частини 2 статті 58 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», визначено, що розмір щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування визначається з урахуванням потреби покриття витрат на забезпечення діяльності рад адвокатів регіонів, Ради адвокатів України, Вищої ревізійної комісії адвокатури та ведення Єдиного реєстру адвокатів України та не може перевищувати прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого станом на 1 січня відповідного календарного року і є однаковим для всіх адвокатів.

Відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб у місячному розмірі з 1 січня 2020 року складає 2102 гривні 00 копійок.

 

Одержувач:  НААУ
Банк: АТ «ПроКредитБанк»  в  м.Києві
П/р  UA623209840000026009210281016
ЕДРПОУ:  38488439
МФО:  320984


Призначення: щорічні  членські  внески  на  забезпечення 

діяльності  адвокатського  самоврядування   -  30%  за  2020 рік  сума   630,60 грн.  без  ПДВ.
 

Одержувач: Рада адвокатів Івано-Франківської області
Банк:  АТ "Укрексімбанк" в  м.Івано-Франківську
П/р  UA623223130000026008000007853
ЕДРПОУ:  38332034
МФО: 322313


Призначення: щорічні  членські  внески  на  забезпечення  діяльності 

адвокатського  самоврядування   -  70%  за  2020 рік  сума   1471,40 грн.  без  ПДВ.

            На адресу голови Ради адвокатів Івано-Франківської області надійшло звернення групи адвокатів Івано-Франківської області з проханням розглянути на засіданні Ради регіону можливість щодо створення осередку молодіжного Комітету НААУ – «UNBA NextGen» та погодити призначення представником Комітету у Івано-Франківській області кандидатуру Помазановської Олени Ігорівни.

Шановні адвокати  Івано-Франківської  області!

 

          Враховуючи звернення  Українсько-канадського проекту  підтримки судової реформи  від 02.10.2019р Рада адвокатів Івано-Франківської області звертається до Вас із наступним.

       

         Як відомо,  метою діяльності Проекту є  зробити  суттєвий внесок у зміцненні демократії та верховенства права в Україні  шляхом зміцнення системи судочинства та інтуїцій судової влади, а також  шляхом посилання спроможності судів бути ефективним і надійним механізмом здійснення правосуддя.  Завданням   Проекту є,   зокрема,  підтримка  здійснення реформ на підтримку незалежної, ефективної, справедливої   і підзвітної судової влади у відповідності з міжнародними  нормами та стандартами.

 

         Для моніторингу ефективності роботи, Проект, серед іншого, також проводить щорічне анкетування представників системи правосуддя з метою оцінки діяльності судів. У зв’язку з тим,   що Івано-Франківська область  є пілотною для Проекту,  звертаємося до Вас шановні адвокати з проханням висловити свою   оцінку  роботи судової влади Івано-Франківської області   на анонімну електронну анкету  за посиланням  https://bit.ly/IF2019S