Відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області запрошує Вас взяти участь у спільному круглому столі Відділення АПУ в Івано-Франківській області, Ради адвокатів в Івано-Франківській області та Юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника на тему: «Корпоративне право: доктрина та практика застосування», присвячений обговоренню діяльність лабораторії корпоративного права як експертної установи.

Шановні колеги адвокати!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2018-м роком та Різдвом Христовим!

Рада адвокатів Івано-Франківської області повідомляє про те , що кожного вівторка  о 19,30 буде проходити тренування по мініфутболу  в спортзалі №3  Національного  технічного університетитету нафти і газу.

Відповідальний -   Член Ради Боднарчук Михайло Максимович
Т.м.- 067-343-61-31

Повідомляємо, що 18 травня 2017 року (четвер) о 17 год. в приміщенні Ради адвокатів Івано-Франківської області та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури по вул. Старозамкова, 2 м. Івано-Франківськ проводитимуться ЗВІТНО-ВИБОРНІ ЗБОРИ Івано-Франківського регіонального відділення Спілки адвокатів України

29.01.2017 року у Тернополі відбувся турнір по футболу Тернопіль UNBA 2017 cеред команд адвокатів Тернопіль, Рівне, Львів, Хмельницький, Івано-Франківськ.