Шановні колеги адвокати!

 АСОЦІАЦІЯ ПРАВНИКІВ УКРАЇНИ
ВІДДІЛЕННЯ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ПРОГРАМА
семінару для адвокатів
 

«МЕДІАЦІЯ ЯК ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ АДВОКАТА»
м. Івано-Франківськ, 12 квітня 2018 р.

Цей захід здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Місце проведення: Івано-Франківський Університет права ім. Короля Д. Галицького (м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35)

13.30–14.00   Реєстрація учасників

14.00–14.10   Відкриття семінару. Вступне слово.
Голова Ради адвокатів Івано-Франківської області – Світлана Дмитрівна Петрова.
Президент Української академії медіації – Тетяна Анатоліївна Барабаш.

14.10–14.50
Загальний огляд процедури медіації. Переваги та відмінні особливості. Перспективи правового врегулювання медіації в Україні. Порівняння медіації з процедурою врегулювання спору за участю судді.
Доповідач: Ганна Олександрівна Лиско – адвокат, медіатор, тренер з медіації, директор Львівського центру медіації, член ради відділення Асоціації правників України у Львівській області.

14.50 –15.15   Питання-відповіді.

15.15–15.55    Медіація в професійній діяльності адвоката. Які переваги для адвоката надають навички медіатора. Які техніки з медіації можуть сприяти комунікації адвоката з клієнтами, з опонентами, з колегами, з партнерами, в суді тощо. Особливості роботи адвоката-медіатора.
Доповідач: Тетяна Анатоліївна Барабаш – адвокат, медіатор, тренер з медіації, президент Української академії медіації.

15.55–16.20   Питання-відповіді.

16.20-16.30   Завершення семінару.

Рада адвокатів Івано-Франківської області  та  кваліфікаційно- дисциплінарна комісія адвокатури Івано-Франківської області   висловлюють глибоке співчуття адвокату, члену дисциплінарної палати  Маруді  Сергію Романовичу  з приводу  важкої втрати – смерті матері.Ми розділяємо біль втрати і сумуємо разом з Вами.Нехай наші щирі співчуття полегшать пережити  розлуку з найріднішою Вам людиною.

Рада адвокатів Івано-Франківської області повідомляє про те , що кожного вівторка  о 19,30 буде проходити тренування по мініфутболу  в спортзалі №3  Національного  технічного університетитету нафти і газу.

Відповідальний -   Член Ради Боднарчук Михайло Максимович
Т.м.- 067-343-61-31

Повідомляємо, що 18 травня 2017 року (четвер) о 17 год. в приміщенні Ради адвокатів Івано-Франківської області та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури по вул. Старозамкова, 2 м. Івано-Франківськ проводитимуться ЗВІТНО-ВИБОРНІ ЗБОРИ Івано-Франківського регіонального відділення Спілки адвокатів України