Рада адвокатів Івано-Франківської області  скликає конференцію адвокатів регіону 31 січня 2020року.

На розгляд конференції винесені наступні питання:

- Розгляд та затвердження звіту Ради адвокатів Івано-Франківської області;

- Розгляд та затвердження звіту Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Івано-Франківської області;

- Розгляд та затвердження висновків ревізійної комісії адвокатів Івано- Франківської області;

- Розгляд та затвердження висновку представника адвокатів Івано-

Франківської області у складі Ради адвокатів України;

- Розгляд та затвердження висновку представника Івано-Франківської області у складі Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури;

- Затвердження штатного розпису та кошторису Ради адвокатів Івано- Франківської області та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Івано- Франківської області на 2020рік.

 

Місце проведення конференції: м. Івано-Франківськ, вул. , конференц-зал  готель "Надія"

Початок реєстрації делегатів конференції: о 13:30 годині, 31січня 2020 року.

Початок роботи конференції о14:00 годині.

З метою обрання делегатів для участі в Конференції адвокатів Івано-Франківської області Рада адвокатів регіону проводить 24 січня 2020 року збори адвокатів районів та міст обласного підпорядкування Івано-Франківської області.

Збори адвокатів призначено на 14:00 год. 24 січня 2020 року

Щодо порядку, розміру та строків сплати щорічних внесків на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування у 2020 році

Розмір щорічного внеску адвоката на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування в 2020 році складає 2102 гривні 00 копійок.

Положенням про внески на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування, затвердженим рішенням Ради адвокатів України від 16 лютого 2013 року № 72, із подальшими змінами та доповненнями, та Рішенням Ради адвокатів України від 15 грудня 2017 року № 283 встановлено, що адвокати сплачують щорічні внески до 31 січня поточного року двома платежами згідно наступного розподілу:

     1.    шляхом перерахування 70% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок відповідної ради адвокатів регіону;

     2.    шляхом перерахування 30% від встановленого розміру щорічного внеску на поточний рахунок Національної    асоціації адвокатів України.

Також, зазначаємо, що рішенням РАУ від 13 грудня 2018 року № 216 для адвокатів міста Києва встановлено окремий порядок сплати щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування у 2020 році, шляхом його перерахування одним платежем на поточний  банківський рахунок Національної асоціації  адвокатів України у розмірі 100 % щорічного внеску.

Відповідно до вказаного Положення, щорічний внесок вважається сплаченим з моменту надходження коштів на банківські рахунки органів адвокатського самоврядування. Обов’язок по сплаті щорічного внеску на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування не вважається виконаним адвокатом, якщо його внесено не в повному розмірі (крім випадків розстрочки платежу) чи на рахунок лише одного із двох органів адвокатського самоврядування: ради адвокатів регіону чи Національної асоціації адвокатів України.

Внесок можна оплатити через будь-яку банківську установу України. Квитанції можна згенерувати перейшовши за посиланням

Також для Вашої зручності на офіційному веб-сайті Національної асоціації адвокатів України передбачена можливість самостійно генерувати квитанцію на оплату щорічного внеску або сплатити внесок шляхом переказу коштів в безготівковій формі через інтернет-сайт www.portmone.com. Для цього Вам необхідно перейти за посиланням.

В абзаці 2 частини 2 статті 58 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», визначено, що розмір щорічних внесків адвокатів на забезпечення реалізації адвокатського самоврядування визначається з урахуванням потреби покриття витрат на забезпечення діяльності рад адвокатів регіонів, Ради адвокатів України, Вищої ревізійної комісії адвокатури та ведення Єдиного реєстру адвокатів України та не може перевищувати прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого станом на 1 січня відповідного календарного року і є однаковим для всіх адвокатів.

Відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» прожитковий мінімум для працездатних осіб у місячному розмірі з 1 січня 2020 року складає 2102 гривні 00 копійок.

 

Одержувач:  НААУ
Банк: АТ «ПроКредитБанк»  в  м.Києві
П/р  UA623209840000026009210281016
ЕДРПОУ:  38488439
МФО:  320984


Призначення: щорічні  членські  внески  на  забезпечення 

діяльності  адвокатського  самоврядування   -  30%  за  2020 рік  сума   630,60 грн.  без  ПДВ.
 

Одержувач: Рада адвокатів Івано-Франківської області
Банк:  АТ "Укрексімбанк" в  м.Івано-Франківську
П/р  UA623223130000026008000007853
ЕДРПОУ:  38332034
МФО: 322313


Призначення: щорічні  членські  внески  на  забезпечення  діяльності 

адвокатського  самоврядування   -  70%  за  2020 рік  сума   1471,40 грн.  без  ПДВ.

 

 Шановні колеги-адвокати!

Рада адвокатів та КДКА Івано-Франківської області сердечно вітають всіх адвокатів області,

Ваших рідних та близьких з нагоди світлих і радісних свят - Різдва Христового та прийдешнього

Нового 2020 року !

            На адресу голови Ради адвокатів Івано-Франківської області надійшло звернення групи адвокатів Івано-Франківської області з проханням розглянути на засіданні Ради регіону можливість щодо створення осередку молодіжного Комітету НААУ – «UNBA NextGen» та погодити призначення представником Комітету у Івано-Франківській області кандидатуру Помазановської Олени Ігорівни.

Шановні адвокати  Івано-Франківської  області!

 

          Враховуючи звернення  Українсько-канадського проекту  підтримки судової реформи  від 02.10.2019р Рада адвокатів Івано-Франківської області звертається до Вас із наступним.

       

         Як відомо,  метою діяльності Проекту є  зробити  суттєвий внесок у зміцненні демократії та верховенства права в Україні  шляхом зміцнення системи судочинства та інтуїцій судової влади, а також  шляхом посилання спроможності судів бути ефективним і надійним механізмом здійснення правосуддя.  Завданням   Проекту є,   зокрема,  підтримка  здійснення реформ на підтримку незалежної, ефективної, справедливої   і підзвітної судової влади у відповідності з міжнародними  нормами та стандартами.

 

         Для моніторингу ефективності роботи, Проект, серед іншого, також проводить щорічне анкетування представників системи правосуддя з метою оцінки діяльності судів. У зв’язку з тим,   що Івано-Франківська область  є пілотною для Проекту,  звертаємося до Вас шановні адвокати з проханням висловити свою   оцінку  роботи судової влади Івано-Франківської області   на анонімну електронну анкету  за посиланням  https://bit.ly/IF2019S

ШАНОВНІ КОЛЕГИ,

ПРОСИМО ДОЛУЧИТИСЯ ДО БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ !