Повідомляємо, що 18 травня 2017 року (четвер) о 17 год. в приміщенні Ради адвокатів Івано-Франківської області та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури по вул. Старозамкова, 2 м. Івано-Франківськ проводитимуться ЗВІТНО-ВИБОРНІ ЗБОРИ Івано-Франківського регіонального відділення Спілки адвокатів України

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Звіт про роботу голови Івано-Франківського відділення САУ
2. Вибори Голови Івано-Франківського відділення САУ.
3. Вибори Правління Івано-Франківського відділення САУ.
4. Вибори Ревізійної комісії Івано-Франківського відділення САУ.
5. Різне.
5.1 Інформація про створення Комітету із підвищення кваліфікації адвокатів України при Спілці адвокатів України (голова М. Гончаров) та затвердження Заходів підвищення кваліфікації членів Спілки адвокатів України Івано-Франківської області на 2017 рік
5.2 Обговорення Статуту Спілки адвокатів України в новій редакції, затвердженого рішенням VIII Звітно-виборного З’їзду Спілки адвокатів України від 22 жовтня 2016 року
5.3 Обговорення та прийняття Положення про Івано-Франківське обласне відділення Спілки адвокатів України на основі Типового.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ АДВОКАТИ (ДІЙСНІ ЧЛЕНИ)

1. БОДНАРЧУК Михайло Іванович
2. ВОРОНЯК Ігор Андрійович
3. ВОЛК Ганна Борисівна
4. ГУЦУЛЯК Олексій Іванович
5. ГУТНИК Павлина Миколаївна
6. ДУДОРОВ Олексій Олександрович
7. ЗВАРИЩУК Василь Васильович
8. ЗОРЕНКО Олексій Володимирович
9. КВОЧАК Степан Євгенович
10.МАРУДА Сергій Романович
11.МИЛИТЧУК Михайло Дмитрович
12.МАГАС Іван Васильович
13.МАРИНЧАК Олег Степанович
14.НАТУРКАЧ Віталій Ярославович
15.ПАВЛИКІВСЬКА Галина Миколаївна
16.ПІВАРЧУК Михайло Іванович
17.СТРИПА Ігор Степанович
18.CУРМАЧЕВСЬКИЙ Андрій Юрійович
19.ШИРОКИХ Юлія Валеріївна

Водночас роз'яснюємо, що відповідно до п. 3.4 Положення про регіональні відділення Спілки адвокатів України прийняття у члени Відділення здійснюється Правлінням (Радою) або Загальними зборами членів Відділення на підставі поданої адвокатом письмової заяви про вступ до Відділення та сплати ним вступного та щорічного внеску в розмірі 150 грн.

УВАГА! У випадку несплати внеску більше двох років членство в Спілці адвокатів України буде припинено за рішенням Правління (Ради) або Загальними зборами відділення Спілки авдокатів України.

Якщо член Спілки адвокатів Укрїани не бажає перебувати у Спілці, він має подати заяву Правлінню (Ради) відділення Спілки адвокатів України про припинення членства.

Примітка: оголошення розміщене також на сайті Ради адвокатів Івано-Франківської області та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.

Про зміни, які можуть виникати буде повідомлено додатково!
Довідка (зауваження) за телефонами:+380342540708; +380990474222; +380671119084