Шановні адвокати!!

У зв’язку з запровадженням на території України карантинного режиму, згідно Постанові КМУ від від 11 березня 2020 р. Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, та Постанові КМУ від 16 березня 2020 р. № 215 Київ Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 від 16.03.2020, Рада адвокатів Івано-Франківської області

 

ВИРІШИЛИ:

1.Довести до відома адвокатів, стажистів, та помічників адвокатів, що Рада адвокатів Івано-Франківської області на період загальнодержавних карантинних заходів не припиняє свою роботу, засідання Ради адвокатів Івано-Франківської області проходитимуть за графіком, проте з метою захисту життя та здоров’я адвокатів, стажистів, помічників адвокатів, колективу співробітників та членів Ради адвокатів Івано-Франківської області, змінює режим та порядок організації роботи, зокрема вживає виключно тимчасові обмежувальні організаційно-розпорядчі заходи, спрямовані на зменшення об’єктивної можливості неконтрольованого поширення інфекційних хвороб.

 

2.Всі заяви, спрямовані до Ради адвокатів Івано-Франківської області рекомендовано надавати шляхом електронного відправлення, на офіційну поштову скриньку Ради адвокатів Івано-Франківської області Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у вигляді скан-копій, в форматі   jpeg,  pdf,  або у текстовому форматі з ЕЦП.

3. Перенести заходи з підвищення кваліфікації адвокатів на період закінчення карантинних заходів.

4. Перенести засідання комітетів та секцій при Ради адвокатів Івано-Франківської області на період закінчення карантинних заходів.

5. На час дії карантинних заходів можливо приймати участь в засіданнях Ради адвокатів Івано-Франківської області, віддалено, використовуючи будь які зручні засоби зв’язку.

6. Рекомендувати адвокатам, стажистам та помічникам адвокатів подавати до Ради адвокатів Івано-Франківської області заяви та всі  необхідні документи в електронному вигляді, поштою, або іншими дистанційними засобами зв’язку;

7. Для повідомлення Ради адвокатів Івано-Франківської області про заяви, використовувати альтернативні шляхи звернення  (електронну пошту, телефон та засоби поштового зв’язку).

8. Обмежити допуск в приміщення Ради адвокатів Івано-Франківської області, адвокатів, керівників стажування, стажистів,  помічників адвокатів приймаючих участь у засіданні РАІО, до 2 осіб у приміщенні, суто за викликом.

9. Припинити проведення особистого прийому Головою Ради адвокатів Івано-Франківської області та головами комітетів.

10. Заборонити відвідування приміщення Ради адвокатів Івано-Франківської області за наявності ознак захворювання (підвищена  температура тіла, кашель, задуха, пітливість, слабкість, утруднення дихання, тощо).

11. Адвокатам, членам Ради адвокатів Івано-Франківської області, стажистам, помічникам адвокатів та колективу співробітників при  найменших ознаках захворювання впровадити заходи щодо самоізоляції, звернутися до установи охорони здоров’я та повідомити  про це телефоном РАІО.

12. Спеціалісту з інформаційних технологій забезпечити висвітлення вказаної інформації на сайті Ради адвокатів Івано-Франківської  області