Шановні адвокати  Івано-Франківської  області!

 

          Враховуючи звернення  Українсько-канадського проекту  підтримки судової реформи  від 02.10.2019р Рада адвокатів Івано-Франківської області звертається до Вас із наступним.

       

         Як відомо,  метою діяльності Проекту є  зробити  суттєвий внесок у зміцненні демократії та верховенства права в Україні  шляхом зміцнення системи судочинства та інтуїцій судової влади, а також  шляхом посилання спроможності судів бути ефективним і надійним механізмом здійснення правосуддя.  Завданням   Проекту є,   зокрема,  підтримка  здійснення реформ на підтримку незалежної, ефективної, справедливої   і підзвітної судової влади у відповідності з міжнародними  нормами та стандартами.

 

         Для моніторингу ефективності роботи, Проект, серед іншого, також проводить щорічне анкетування представників системи правосуддя з метою оцінки діяльності судів. У зв’язку з тим,   що Івано-Франківська область  є пілотною для Проекту,  звертаємося до Вас шановні адвокати з проханням висловити свою   оцінку  роботи судової влади Івано-Франківської області   на анонімну електронну анкету  за посиланням  https://bit.ly/IF2019S