Друк
Категорія: Uncategorised
Перегляди: 3585

Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності утворюється згідно із рішенням Ради адвокатів України. Комітет утворюється з метою підвищення авторитету Адвокатури в державі та суспільстві шляхом об’єднання зусиль адвокатів для ефективної реалізації та захисту своїх професійних прав, а також забезпечення дотримання гарантій адвокатської діяльності.

Метою створення Комітету є захист професійних, соціальних та інших прав адвокатів, організація сприяння забезпечення гарантій адвокатської діяльності, та забезпечення необхідних умов для ефективного та якісного виконання адвокатами своїх професійних обов’язків.

Членом  Комітету захисту прав та гарантій адвокатської діяльності  Національної  асоціації адвокатів України обрано адвоката Ради адвокатів Івано-Франківської області Стрипу Ігоря Степановича.

Комітет  здійснює  захист інтересів адвокатів, систематизацію та аналітику правопорушень відносно адвокатів, здійснює відповідні попереджувально-профілактичні заходи й  забезпечує виконання покладених на нього завдань і функцій.

Основними завданнями Комітету є: